|
Pirates Clan Общалка
|
|
| Fox911 | Дата: Суббота, 2012-11-03, 00:14 | Сообщение # 1 |
 White Moon
Группа: Шиноби
Пол: Куноичи (девушка)
Сообщений: 82
Награды: 992
Страна: Буркина Фасо
Дата регистрации: 2010-09-01
Offline
|
Сообщение отредактировал Fox911 - Среда, 2012-12-05, 19:24 |
| |
|
|
| Fox911 | Дата: Четверг, 2012-12-06, 18:14 | Сообщение # 3781 |
 White Moon
Группа: Шиноби
Пол: Куноичи (девушка)
Сообщений: 82
Награды: 992
Страна: Буркина Фасо
Дата регистрации: 2010-09-01
Offline
| Умница <3
|
| |
|
|
| FullZero | Дата: Четверг, 2012-12-06, 18:16 | Сообщение # 3782 |
Группа: Шиноби
Пол: Шиноби (парень)
Награды: 242
Страна: Российская Федерация
Город: AshotCity
Дата регистрации: 2010-05-20
Offline
| Знаю :3
Добавлено (06.12.2012, 18:16) --------------------------------------------- You must have wished on it Because I saw them riding in on a Blackstar They’d rather chew than spit And they’re full of piss and vinegar
There’s no way to persuade them to give up their crusade They’ve come to grant the wish you should have never made Sing Hallelujah because you can’t change anything
They’ll let you try To reverse everything Don’t waste your time Sing Hallelujah because you can’t change anything
They move without a sound And their eyes will paralyze who gaze into They’ll leave you gagged and bound To the whip of the wish they’ve granted you
Looks like they’re over it I saw them riding off on a Blackstar With nothing left to chew, they split Because it makes no difference who you are
Сообщение отредактировал FullZero - Четверг, 2012-12-06, 18:16 |
| |
|
|
| Fox911 | Дата: Четверг, 2012-12-06, 18:20 | Сообщение # 3783 |
 White Moon
Группа: Шиноби
Пол: Куноичи (девушка)
Сообщений: 82
Награды: 992
Страна: Буркина Фасо
Дата регистрации: 2010-09-01
Offline
| А я тожы так умею
and there you are standing all alone, in the rain like oh no, and you dont know where to go, cause your in the rain, and and there you are standing all alone, in the rain like oh no, and you dont know where to go, but your in the rain
and it keeps pouring down on you,the suns gone and your feeling blue, and its pouring down on you,but you keep on moving through, and its pouring down on you,the suns gone and your feeling blue, and there you are standing all alone in the rain,
and the rain comes pouring down yeah yeah
by no means am i livin in vain, but I, sit in the rain, im adicted to pain yeah, it feels good when it enters my veins, and evertime i wakeup its a similair day, cause im stuck in my ways, and everywhere i go the suns running away, but this is what i get for my troublesome ways, so here comes the rain to fuck up my parade, i aint got nothing to say
and there you are standing all alone, in the rain like oh no, and you dont know where to go, cause your in the rain, and and there you are standing all alone, in the rain like oh no, and you dont know where to go, but your in the rain
and it keeps pouring down on you,the suns gone and your feeling blue, and its pouring down on you,but you keep on moving through, and its pouring down on you,the suns gone and your feeling blue, and there you are standing all alone in the rain,
and the rain comes pouring down yeah yeah
Сообщение отредактировал Fox911 - Четверг, 2012-12-06, 18:22 |
| |
|
|
| FullZero | Дата: Четверг, 2012-12-06, 18:25 | Сообщение # 3784 |
Группа: Шиноби
Пол: Шиноби (парень)
Награды: 242
Страна: Российская Федерация
Город: AshotCity
Дата регистрации: 2010-05-20
Offline
| Не очень
|
| |
|
|
| Fox911 | Дата: Четверг, 2012-12-06, 18:26 | Сообщение # 3785 |
 White Moon
Группа: Шиноби
Пол: Куноичи (девушка)
Сообщений: 82
Награды: 992
Страна: Буркина Фасо
Дата регистрации: 2010-09-01
Offline
| это боб(
|
| |
|
|
| FullZero | Дата: Четверг, 2012-12-06, 18:29 | Сообщение # 3786 |
Группа: Шиноби
Пол: Шиноби (парень)
Награды: 242
Страна: Российская Федерация
Город: AshotCity
Дата регистрации: 2010-05-20
Offline
| Фасоль
|
| |
|
|
| Fox911 | Дата: Четверг, 2012-12-06, 18:31 | Сообщение # 3787 |
 White Moon
Группа: Шиноби
Пол: Куноичи (девушка)
Сообщений: 82
Награды: 992
Страна: Буркина Фасо
Дата регистрации: 2010-09-01
Offline
| Ай щикааарна Добавлено (06.12.2012, 18:31) ---------------------------------------------
трал шоле
|
| |
|
|
| FullZero | Дата: Четверг, 2012-12-06, 18:36 | Сообщение # 3788 |
Группа: Шиноби
Пол: Шиноби (парень)
Награды: 242
Страна: Российская Федерация
Город: AshotCity
Дата регистрации: 2010-05-20
Offline
| Fox911, опять черные не работают. Добавлено (06.12.2012, 18:36) ---------------------------------------------
да
|
| |
|
|
| Fox911 | Дата: Четверг, 2012-12-06, 18:39 | Сообщение # 3789 |
 White Moon
Группа: Шиноби
Пол: Куноичи (девушка)
Сообщений: 82
Награды: 992
Страна: Буркина Фасо
Дата регистрации: 2010-09-01
Offline
| Quote (FullZero) опять черные не работают. у них перекур оо АХА
|
| |
|
|
| FullZero | Дата: Четверг, 2012-12-06, 18:39 | Сообщение # 3790 |
Группа: Шиноби
Пол: Шиноби (парень)
Награды: 242
Страна: Российская Федерация
Город: AshotCity
Дата регистрации: 2010-05-20
Offline
| Fox911, ОНИ ПРОСТО НЕ РАБОТАЮТ.ПОВЕСИТЬ!!!
|
| |
|
|
| Fox911 | Дата: Четверг, 2012-12-06, 18:41 | Сообщение # 3791 |
 White Moon
Группа: Шиноби
Пол: Куноичи (девушка)
Сообщений: 82
Награды: 992
Страна: Буркина Фасо
Дата регистрации: 2010-09-01
Offline
| а я милую узнаю по по попке D:Добавлено (06.12.2012, 18:41) ---------------------------------------------
Quote (FullZero) ОНИ ПРОСТО НЕ РАБОТАЮТ.ПОВЕСИТЬ!!! Э, а кто для меня репчик тада будет писать ==
|
| |
|
|
| FullZero | Дата: Четверг, 2012-12-06, 18:47 | Сообщение # 3792 |
Группа: Шиноби
Пол: Шиноби (парень)
Награды: 242
Страна: Российская Федерация
Город: AshotCity
Дата регистрации: 2010-05-20
Offline
| Quote (Fox911) Э, а кто для меня репчик тада будет писать == РОК слушать будешь.Нефиг тебе рабские песни слушать
|
| |
|
|
| Fox911 | Дата: Четверг, 2012-12-06, 18:49 | Сообщение # 3793 |
 White Moon
Группа: Шиноби
Пол: Куноичи (девушка)
Сообщений: 82
Награды: 992
Страна: Буркина Фасо
Дата регистрации: 2010-09-01
Offline
| Quote (FullZero) РОК слушать будешь. Та я и так могу его слухать оо Quote (FullZero) Нефиг тебе рабские песни слушать Шо хочу, то и слухаю ==
|
| |
|
|
| FullZero | Дата: Четверг, 2012-12-06, 19:13 | Сообщение # 3794 |
Группа: Шиноби
Пол: Шиноби (парень)
Награды: 242
Страна: Российская Федерация
Город: AshotCity
Дата регистрации: 2010-05-20
Offline
| Quote (Fox911) Шо хочу, то и слухаю == ПРИ СТАЛИНЕ ТАкОГО НЕ БЫЛО!
|
| |
|
|
| Fox911 | Дата: Четверг, 2012-12-06, 19:15 | Сообщение # 3795 |
 White Moon
Группа: Шиноби
Пол: Куноичи (девушка)
Сообщений: 82
Награды: 992
Страна: Буркина Фасо
Дата регистрации: 2010-09-01
Offline
| Quote (FullZero) ПРИ СТАЛИНЕ ТАкОГО НЕ БЫЛО! ща демократия, свобода слова, владимир путин и леонид агутин и тд
|
| |
|
|